MINN KOTA ULTREX 80 LBS 60" / 152cm 24V | with sonar MSI

Kód: 1200
Neohodnoceno
131 990 Kč 109 082,64 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sešlápněte nožní pedál Ultrex™ a pocítíte, co s trollingovým motorem udělá posilovač řízení. Pak se dotkněte tlačítka Spot-Lock® a automaticky zůstaňte na místě rybolovu. Pouze Ultrex kombinuje nejcitlivější a nejintuitivnější řízení všech dob s automatickým ovládáním lodi pomocí GPS. Jediné, co jsme s ním neudělali, jsou kompromisy. Vybrané modely jsou nyní k dispozici s vestavěným sonarem MEGA Side and Down Imaging®.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Posilovač řízení: Nejpohodlnější a nejcitlivější řízení na trhu. Nožní pedál Ultrex je zkonstruován pro celodenní pohodlí, přesné ovládání a okamžitou odezvu.
Zámek řízení: Když sundáte nohu z pedálu Ultrex, zůstane hlava motoru nasměrovaná ve směru, kterým jste ji nechali. Žádné zpětné rázy nebo přenastavování, jen snadnější řízení každý den.
Integrovaný GPS trollingový systém i-Pilot® Link™: Systém i-Pilot Link vám poskytuje bezprecedentní kontrolu nad vaší lodí díky propojení vašeho trollingového motoru s vyhledávačem ryb Humminbird®. Ovládejte svůj trollingový motor z barevného dotykového ovladače Link nebo z Humminbirdu. Můžete nastavit funkce Spot-Lock, zaznamenávat dráhy, sledovat hloubkové kontury, automaticky navigovat na oblíbená místa, ovládat rychlost a řízení a mnoho dalšího.
Spot-Lock s funkcí Jog: Spot-Lock vás udrží na místě s bezkonkurenční přesností GPS. Systém Spot-Lock, který je k dispozici v předinstalovaném systému GPS i-Pilot, vám dává možnost zůstat přímo na vrcholu jakéhokoli produktivního rybářského místa, aniž byste se dotkli svého trollingového motoru. Díky přiloženému snímači směru můžete pomocí funkce Jog posunout polohu Spot-Lock o pět stop v libovolném směru. Funkci Spot-Lock aktivujte z dálkového ovladače i-Pilot nebo z vyhledávače ryb Humminbird.
Lift-Assist: Patentovaná konstrukce Lift-Assist společnosti Ultrex snižuje hmotnost při ukládání a nasazování na polovinu. Obsahuje nerezovou, dusíkem plněnou plynovou pružinu.
AutoPilot™: Automaticky naviguje loď jakýmkoli směrem, který si zvolíte. Stačí nasměrovat hlavu trollingového motoru směrem, kterým chcete plout, aktivovat funkci AutoPilot™ a trollingový motor vás bude automaticky udržovat v daném směru, dokonce bude korigovat vítr, vlny a proud.

Pro použití ve sladkých vodách
Místo montáže - Montáž na příď
Typ motoru - Lanový volant, Elektrický volant
Maximální tah - 112 lbs.
Napětí - 36
Délka hřídele - 45"
Styl nožního pedálu - pata-špička/kabel
Automatické/skladovací nasazení - Ne