Autochart Zero Line SD Card Europe

Kód: 1191
Neohodnoceno
2 590 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Karta Zero Lines je výchozím bodem pro tvorbu vlastních map pomocí aplikace AutoChart nebo AutoChart Live. S těmito důležitými nulovými liniemi jako základem můžete začít vytvářet vlastní, přesné a podrobné mapy jakéhokoli rybářského místa, a to i tam, kde neexistuje obrysové pokrytí. Rybáři si mohou zakoupit karty Zero Line Map Cards a zobrazit si mapy vytvořené pomocí AutoChart na více jednotkách Humminbird. Pro ty, kteří mají program AutoChart pro PC, stačí exportovat mapu z programu do přídavné karty Zero Line Map Card a budete mít k dispozici několik map svých oblíbených rybářských míst připravených k zobrazení na řadě kompatibilních vyhledávačů ryb Humminbird. U modelů HELIX řady G2/G2N a novějších vybavených GPS a u všech modelů APEX nebo SOLIX může karta Zero Lines zaznamenávat hloubkové kontury, tvrdost dna a vegetaci přímo na kartu.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Severoamerická karta SD Zero Line má kapacitu 32 GB a obsahuje nulové linie pro více než 140 000 pojmenovaných vodních ploch a více než 1,75 milionu nepojmenovaných vodních ploch ve Spojených státech a více než 96 000 pojmenovaných vodních ploch a více než 3,85 milionu nepojmenovaných vodních ploch v Kanadě. Navíc je k dispozici 16 GB volného místa pro udržování vlastních map. Pro zobrazení podrobné základní mapy Zero Line v aplikaci AutoChart PC je nutné mít kartu.
Nechcete čekat na maloobchodní balení? Zakupte si pouze digitální verzi a získejte ji ještě dnes! Nezapomeňte, že musíte mít 32GB kartu SD.
Vezměte prosím na vědomí, že tato karta je součástí nákupu AutoChart nebo AutoChart PRO.
Poznámka: Otevřené balíčky nebudou způsobilé pro vrácení kreditu.
Karta Zero Lines je volitelná pro vybrané modely řady APEX, SOLIX, ONIX, ION, HELIX, 1100, 900, 800 a 600. Kompatibilita se může změnit bez předchozího upozornění.