Belly boat Black Cat Battle Boat 170x113cm

Kód: 1692
Neohodnoceno
14 550 Kč 12 024,79 Kč bez DPH
Na dotaz (1 ks)

Profesionální belly boat vyrobený z extrémně pevného PVC materiálu vybavený pevným sedákem pro maximální komfort na vodě.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Belly boat Black Cat Battle Boat 170x113cm

Čeká na vás belly boat extra třídy. Celém nový belly boat Black Cat Battle Boat se vyrábí z extrémně pevného silně stěnových PVC materiálu, který je na spodní straně a také obou koncích vybaven širokou bezpečnostní lištou, která ho ochrání před kameny a ostrým dnem. Takto můžete skladovat belly boat skladovat na výšku nebo dotáhnout posledních pár metrů od auta k vodě. Mimořádně hluboký a v zadní části mírně zkosený sedák poskytuje maximum komfortu a bezpečnosti. Super praktické jsou integrovány dva držáky na pruty. Battle boat je vybaven vším co na vodě potřebujete, vedle tašky na boxy s nástrahami a doplňky se dodává se dvěma absolutně vodě odolnými kapsami na baterie, fotoaparát, rybářské dokumenty a podobně. Pevná základna pro osazení držáku prutu nebo sonaru a na zádi pevný držák pro upevnění elektromotoru. Belly boat Battle Boat je perfektní balíček všeho v jednom a čeká jen na to, kdy vyrazí s vámi na další rybářskou výpravu. Belly boat obsahuje pumpu a lepící sadu pro snadnou opravu.

Belly boat Black Cat Battle Boat lze zakoupit spolu s elektromotorem BC 2400 za zvýhodněnou cenu v setu. Belly boat Black Cat set s elektromotorem BC2400  

Důvody ke koupi Belly boat Black Cat Battle Boat:
- Extrémně pevný PVC materiál
- Spodní bezpečnostní lišty
- Zádové popruhy pro přenášení
- Pevný pohodlný sedák
- Dva držáky na pruty
- Dvě vodotěsné kapsy
- Pumpa + lepící sada
- Dobrá cena

BLACK CAT
Sumcařina - extrémně dobrodružství potřebuje extrémně vybavení. Kolekce Black Cat od světoznámého Stefana Seuße Vám přináší vše potřebné vybavení v té nejvyšší kvalitě. Sortiment prověřený přímo v terénu na těch největších a nejsilnějších bojovnících žijících v evropských řekách.

Doplňkové parametry

Kategorie: BLACKCAT
EAN: 44 9991100