Cruise 9

Kód: 000-15000-001
Neohodnoceno
Značka: SIMRAD
22 579 Kč 18 660,33 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Cruise 9 se základní mapou a sondou 83/200

 

Všechno, co potřebujete pro jednoduchou a přímou navigaci GPS, je přímo v balení - displej , montážní konzole a sonarová sonda.

Simrad Cruise může zobrazovat mapy, navigaci a sonar v zobrazení rozdělené obrazovky nebo samostatně na celou obrazovku. Ovládací prvky otočného ovladače a klávesnice usnadňují navigaci v nabídkách, vytváření tras a přístup k údajům o teplotě, rychlosti, hloubce a napětí baterie.

Plynulá navigace mezi jednotlivými menu

Simrad Cruise nabízí intuitivní menu, takže s přehledem a snadno naleznete informace, které potřebujete.Ovládání otočným ovladačem a jednoduchou klávesnicí usnadňuje užívání a přepínání jednotlivých obrazovek. Odložte návod k použití: se Simrad Cruise jednoduše zapnete displej a můžete vyrazit!

Výstřižek

Zjistěte, kde jste a kam jedete! Vyberte si z široké škály vylepšených map od výrobců C-MAP® a Navionics® a užijte si pokročilé funkce, jako je C-MAP® Easy Routing, pro opravdový zážitek z navigace.

Chart full

Vše pod kontrolou

Podívejte se na požadované detaily tak, jak chcete! Simrad Cruise nabízí zobrazení na celou obrazovku i na rozdělené obrazovce, kde si můžete snadno zobrazit Vámi potřebné informace. Plánujete svůj kurz? Výběrem mapy na celou obrazovku získáte maximální přehled o svém okolí. Nejste si jisti, co je pod vámi? Vyberte si sonarové zobrazení na celou obrazovku pro jasný pohled na dno a automatické sledování hloubky. Chcete to vidět všechno? Použijte možnost rozdělené obrazovky pro dokonalou kombinaci dat z mapy a sonaru.

Výstřižek2

Zůstaňte informováni

Simrad Cruise vám poskytuje přístup k informacím, které potřebujete pro bezpečný a příjemně strávený čas na vodě. Čtení hloubky, polohu, napětí baterie a další důležité informace o lodi lze sledovat na obrazovce pro rychlou orientaci a přehled o situaci.

cruise-image


Klíčové vlastnosti
  • Nový, cenově dostupný chartplotter se základními funkcemi
  • Zaměřené na majitele rekreačních motorových lodí a plavidel,
    příležitostné rybáře
  • Primární funkcí je klasický plotter a navigace
  • Jednoduché, velmi intuitivní ovládání
  • Není nutno připojovat k žádné síti
  • Zabudovaná základní obrysová mapa
  • Možnost instalace map C-MAP a EasyRouting
  • Dostupný ve velikostech 5“, 7“ a 9“