El. Motor LOWRANCE GHOST 60" + DÁLKOVÝ OVLADAČ TMR-1

Kód: 948
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
179 trolling motor stowed hero 38679
117 900 Kč 97 438,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Své více jak šedesátileté zkušenosti zúročil Lowrance při návrhu svého prvního trollingového elektromotoru. Po letech zkoumání, kdy a proč jiné trollingové motory selhávají, se pustil team vývojářů do práce, aby vytvořili zcela nový motor od začátku. O čtyři roky a 10 000 zkušebních hodin později představujeme nejtišší, nejspolehlivější a nejvýkonnější trollingový motor na trhu. Spolehlivý, robustní, snadno ovladatelný a vyrobený tak, aby vydržel opravdu mnoho- to je nový ultralehký motor Lowrance Ghost, který umožňuje rybářům pohybovat se na vodě rychleji tišeji a déle.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Své více jak šedesátileté zkušenosti zúročil Lowrance při návrhu svého prvního trollingového elektromotoru. Po letech zkoumání, kdy a proč jiné trollingové motory selhávají, se pustil team vývojářů do práce, aby vytvořili zcela nový motor od začátku. O čtyři roky a 10 000 zkušebních hodin později představujeme nejtišší, nejspolehlivější a nejvýkonnější trollingový motor na trhu. Spolehlivý, robustní, snadno ovladatelný a vyrobený tak, aby vydržel opravdu mnoho- to je nový ultralehký motor Lowrance Ghost, který umožňuje rybářům pohybovat se na vodě rychleji tišeji a déle.

Ovládání

Na rozdíl od bezdrátových ovladačů je odezva od nožního pedálu okamžitá a neuvěřitelně přesná. Díky bezdrátovému ovladači však můžete ovládat svůj elektromotor z jakéhokoliv prostoru lodi.

Odolnost na prvním místě

Hlava i noha elektromotoru je vyrobena tak, aby absorbovala nárazy a minimalizovala tak jakékoliv riziko poškození. Hřídel motoru se jednoduše při nárazu odkloní a po nárazu se opět navrátí do původní pozice. Integrovaná stabilizační tyč snižuje poskakování lodi při jízdě na zčeřené vodě. Úchyt sonaru je vyroben z nerezového, ocelového lanka, jež zaručuje maximální odolnost proti přetrhnutí. Navíc máte na nohu motoru doživotní záruku!

Díky bezkartáčové technologii nedochází k přehřívání motoru či jeho opotřebování. Lowrance Ghost navíc disponuje exkluzivním ovládáním hlavy motoru Fly-By-Wire, který otáčí hřídelí samostatně uvnitř hlavy, ale bez fyzicky přítomných kabelů, u kterých hrozí velké riziko, že se časem opotřebují.

Snadný výběr

Elektromotor Lowrance nabízí tři varianty provedení. Díky tomu tak nemusíte složitě vybírat, který motor je pro Vás ten pravý. Všechny tři motory fungují při napětí 24V/36V, mají zabudovanou konfiguraci a sonar. Stačí si tak pouze vybrat délku nohy motoru.

 

Přední výhody elektromotoru LOWRANCE GHOST

  • Velice tichý provoz jak nad tak i pod vodou
  • Extrémně odolný proti jakémukoliv nárazu a nadměrnému užívání
  • 3 roky garance / doživotní záruka na hřídel
  • O 25% vyšší akcelerace a výkon
  • O více jak 60% efektivnější při provozu, díky čemuž snižuje spotřebu baterie
  • Snadné připojení k síti NMEA2000
  • Konfigurovatelný, snadno ovladatelný pedál
  • Podsvícený indikátor směru hlavy
  • Zabudovaná sonda HDI ( sonda Active Imaging 3-1 volitelná) – možnost snadné výměny.