GO9 XSE + HDI sonda

Kód: 000-14445-001
Neohodnoceno
Značka: SIMRAD
42 073 Kč 34 771,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Získejte více z každého dne na vodě s GO9 XSE, který je ideální volbou pro menší sportovní a rekreační lodě. Tento kompaktní dotykový displej nabízí kvalitní zážitek díky vestavěné podpoře GPS a sonaru a bezdrátovému připojení k chytrým telefonům a tabletům, díky nimž máte kontrolu kdekoli na palubě.

GO XSE navigační displej – ideální pro majitele motorového člunu, který žádá od svého produktu vše v jednom : navigaci, rybaření a aplikace pro vodní sporty. Velikost z něj činí ideální volbu pro malé čluny s limitovaným prostorem palubní desky.

 

Získejte více z Vašeho dne na vodě!

Displeje řady Simrad GO jsou navrženy tak, aby vám pomohly maximálně využít svůj čas na vodě a jsou dokonalým doplňkem sportovních a rekreačních lodí.Za každou dotykovou obrazovkou řady GO se nachází vestavěný přijímač GPS, echolot, bezdrátové připojení a síťové standardy NMEA 2000®. Navigujte, připojujte se k mobilním zařízením, ovládejte příslušenství jako je váš palubní zvukový systém, a vyberte si z řady integrovaných sonarů. U plotterů GO7 a výše je nově možné i připojit radar.

 Intuitivní a snadné ovládání

Série GO nabízí skutečně snadné použití dotykové obrazovky s intuitivním ovládáním,  které uživatelé smartphonů a tabletů okamžitě poznají. Přizpůsobte si domovskou obrazovku funkcemi, které používáte nejčastěji, a sledujte na obrazovce vše, co potřebujete pomocí nastavitelných zobrazení rozdělené obrazovky. Označte body na mapě pomocí jediného stisku a snadno přiřaďte smysluplná jména a symboly, díky nimž je rychle naleznete při plánování Vaší další cesty.

Výstřižek3

Chartplotter se zabudovanou GPS Vám pomůže udržet se na trase!

Každý displej řady GO je plně vybaven chartplotterem s vestavěným přijímačem GPS. Displeje GO nabízejí kompatibilitu s celou řadou volitelných map od výrobů jako C-MAP, Navionics® a mnoho dalších. Můžete dokonce využít pokročilé funkce specifické pro jednotlivé mapy, jako je C-MAP Easy Routing a Navionics Autorouting, aby bylo plánování vaší příští cesty po vodě stejně snadné jako plánování cesty v autě.

Výstřižek4

Okamžitá kontrola, kdekoliv

Integrované bezdrátové připojení zrcadlí váš displej na kompatibilní smartphone nebo tablet a poskytuje vám okamžitý přístup k mapám, radaru a dalším funkcím odkudkoli na palubě. Bezdrátové připojení také umožňuje snadné online aktualizace softwaru prostřednictvím internetového hotspotu. Průmyslová konektivita NMEA 2000® nabízí širokou škálu možností rozšíření a integrace: sledujte výkon motoru a palivovou účinnost své lodi, ovládejte svoji loď pomocí autopilotu Simrad nebo ovládejte palubní zábavní systém z displeje řady GO.

Výstřižek5

 Z plotteru sonarem

Vyberte si ze široké škály sonarů pro hledání ryb, které vyhovují vašemu plavidlu - ať už z CHIRP nebo tradičních sonarových sond pro klasický pohled vyhledávání ryb, nebo si pořiďte nadupanou sondu Active Imaging Imaging ™ 3 v 1, která kombinuje klasické sonarové snímky CHIRP, boční snímání SideScan a snímání dna DownScan Imaging. Díky prvotřídní čistotě zobrazení a exkluzivní separaci cíle budete moci doslova nahlédnout pod vodní hladinu a sledovat tak různé útesy,droby či vraky lodí v ohromující kvalitě.

Výstřižek6

Displej řady GO funguje jako výkonný vyhledávač ryb v kombinaci se snadno instalovatelnou sondou Active Imaging ™ . Využijte všechny výhody sonarů CHIRP, SideScan a DownScan Imaging, které poskytují širokoúhlý pohled na strukturu a hejna ryb pod a po stranách vaší lodi. Najděte vodní struktury rychleji a usnadněte si identifikaci ryb na snímání DownScan pomocí nástroje FishReveal ™.

Radar - ultimátní situační povědomí

Naše revoluční radary HALO24 a HALO20 + poskytují každou sekundu v blízké vzdálenosti špičkové 360° snímání, pro získání co nejvíce informací o pohybujících se či stacionárních plavidlech a jiných cílech v okolí, čímž ještě maximalizujete svoji prevenci proti případným kolizím. Díky vysoce kvalitní detekci krátkého, středního a dlouhého dosahu zajišťují tyto…