Green Cell univerzální nabíječka pro motocyklový skútr AGM 6/12V (4A)

Kód: 912
Neohodnoceno
732 Kč 604,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Akumulátor Green Cell AGM o kapacitě je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Zařízení je ideální pro intenzivní používání, ale také pro čas od času. Akumulátor je založen na technologii AGM, což znamená, že elektrolyt je absorbován sklolaminátovým separátorem, který zabraňuje jeho úniku. Zařízení tak může pracovat v různých polohách, nejen vertikálně. Jedná se o perfektní a mnohem bezpečnější alternativu k olověným akumulátorům.

Nabíječka Green Cell s diagnostickou funkcí - analýza technického stavu baterie a automatický výběr vhodných parametrů nabíjení.
Široká kompatibilita - nabíječka je určena pro napájení 6V / 12V baterií včetně UPS, alarmů, skútrů, čtyřkolek a automobilů s vysokým proudem 4A, což zajišťuje efektivní nabíjení baterií až 120Ah.

Řada ochran, které zahrnují: ochranu proti přebití, ochranu proti zkratu, tepelnou ochranu a ochranu proti přepólování. To zajišťuje správný a bezpečný provoz nabíječky.
Odolné, ergonomické pouzdro - chrání všechny vnitřní systémy a díky šikovným rozměrům nezabere mnoho místa. Pouzdro je plně odolné proti prachu a stříkající vodě (IP65). EU zástrčka.