Green Cell univerzální nabíječka pro motocyklový skútr AGM 6/12V 1A

Kód: 906
Neohodnoceno
353 Kč 291,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Akumulátor Green Cell AGM o kapacitě je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Zařízení je ideální pro intenzivní používání, ale také pro čas od času. Akumulátor je založen na technologii AGM, což znamená, že elektrolyt je absorbován sklolaminátovým separátorem, který zabraňuje jeho úniku. Zařízení tak může pracovat v různých polohách, nejen vertikálně. Jedná se o perfektní a mnohem bezpečnější alternativu k olověným akumulátorům.

Nabíječka Green Cell pro 6V / 12V baterie - vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a za použití moderních technologických řešení, díky kterým se vyznačuje spolehlivostí a odolností pro dlouhodobý provoz.
Široká kompatibilita - nabíječka je určena pro napájení baterií vč. UPS, poplašné systémy, skútry, čtyřkolky a auta s vysokým proudem 1A, který zajišťuje efektivní nabíjení baterií až 20Ah

Řada ochran, které zahrnují: ochranu proti přebití, ochranu proti zkratu, tepelnou ochranu a ochranu proti přepólování. To zajišťuje správný a bezpečný provoz nabíječky.
Odolné, ergonomické pouzdro - chrání všechny vnitřní systémy a díky šikovným rozměrům nezabere mnoho místa. Pouzdro je plně odolné proti prachu a stříkající vodě (IP65). EU zástrčka