HALO20+ Radar

Kód: 000-14536-001
Neohodnoceno
Značka: SIMRAD
77 277 Kč 63 865,29 Kč bez DPH
Na dotaz (1 ks)

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Náš dosud nejrevolučnější radar HALO20+ nabízí pohled na okolí Vaší lodi v rychlosti sekund. Technologie Velocity Track ™ Doppler poskytuje okamžitou identifikaci nebezpečí na krátkou vzdálenost, zatímco pokrytí dlouhým dosahem - až 36 námořních mil - vám umožní sledovat počasí napřed.

Radar HALO20 je nákladově efektivní řešení pro loďaře ke zvýšení situačního povědomí a zabránění kolizím, detekci nebezpečí kolize a dalších cílů a to v okolí až 24 námořních mil daleko. Díky svým malým rozměrům a nízkému profilu je HALO20 dokonalým radarovým řešením pro zákazníky, kteří si více uvědomují rozpočet - jako jsou ti s menšími sportovními rybářskými plavidly a motorovými loděmi.Radar HALO20 také poskytuje komplexní řadu funkcí, které zvyšují vaše povědomí o situaci a tím i Vaši bezpečnost na vodě. Můžete sledovat vybraná nebezpečí kolize pomocí sledování cílů MARPA, kde lze sledovat až 10 cílů. Ať už plujete přeplněnými vodními cestami nebo bojujete za špatné viditelnosti, radar HALO20 odstraní nejistoty a svému uživateli nabídne jen tu nejefektivnější a nejbezpečnější navigaci vůbec.

1

Ideální pro širokou škálu lodí- to je nový HALO20, který je dodáván v kompaktní kopulovité anténě a poskytuje vysoce kvalitní detekci krátkého, středního a dlouhého dosahu. Monitorujte dva rozsahy vzdálenosti najednou v režimu Dual Range, který vám umožní sledovat vzdálené změny počasí,zatímco zároveň monitoruje blízké okolí Vaší lodi a pomůže se vyhnout případným kolizím. Technologie pulzní komprese radaru HALO20 neznamená žádné kompromisy v detekci v jakémkoli zvoleném rozsahu, zatímco ostření paprsku poskytuje lepší vzdálenost mezi malými nebo vzdálenými cíli.

Ultimátní rozhled pro maximální prevenci kolizí

HALO24 poskytuje 360° rozsah,který díky své rotaci 60 RPM snímá každou vteřinou dění v dosahu až 1,5 námořní míle. Tyto ultrarychlé aktualizace vám poskytnou pohled téměř v reálném čase na krátkou vzdálenost a nabízejí dokonalý rozhled pro zabránění kolizím.

 2

 

Zabudovaná technologie Doppler VelocityTrack™

Technologie VelocityTrack ™ poskytuje okamžitou vizuální zpětnou vazbu o tom, zda cíle směřují k vám nebo se vzdalují. Jednoduché barevné kódování zdůrazňuje potenciální nebezpečí, zlepšuje vaše povědomí o situaci a snižuje riziko kolize. Radar HALO20 automaticky kontroluje každý cíl v dosahu; není třeba ručně vybírat jednotlivé cíle a není omezen počet cílů na obrazovce najednou. Používání funkce Velocity Track a MARPA vyžaduje kvalitní zdroj GPS.

 

Klíčové vlastnosti
 • 6W pulzní komprese
 • Různé režimy použití radaru
 • Bez nebezpečí ohrožení radiací
 • Dosah 24 nm
 • Rotace antény 24 ot./min
 • Nízký profil a nízká hmotnost
 • Bezkonkurenční provoz při krátkém dosahu
 • MARPA sledování cíle
 • Nízká spotřeba energie
 • Ochranné zóny
 • LED osvětlení