Heartbeat 09

Kód: 2092
Neohodnoceno
Značka: YellowV
22 943 Kč 18 961,16 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Paddleboard určený pro lidi, kteří mají rádi dobrodružství.

Pokud si chcete své zážitky trochu okořenit, je vaším ideálním společníkem iSUP Heartbeat 09, který je vhodný pro rychle tekoucí řeky či proudy. Tento paddleboard je velmi snadno ovladatelný a lze jej na místě otočit díky své prohnuté konstrukci, která tomuto paddleboardu dodává ještě více agilnosti. Tři odnímatelné ploutve lze snadno vyměnit a díky větší šířce tohoto paddleboardu si užijete ještě více stability. Pokud tedy chcete prozkoumávat hranice a limity tohoto sportu, iSUP Heartbeat 09 je tou pravou volbou. Díky své nízké hmotnosti o 9 kg, třem ergonomicky umístěným držadlům, a šesti D-kroužkům jej lze snadno přemisťovat a ukládat.

Agilní, robustní a lehký; paddleboard Heartbeat 09 SUP je vaším parťákem na divoké řece.

Balení obsahuje: SUP, 2v1 pádlo, pumpa, přenosná taška, sada na opravu, popruh, vodotěsné pouzdro na mobilní telefon, ručník YellowV, herní sada

O hře:

Piškvorky pochází z římské říše jako „terni lapilli“ a hrají se po celém světě. Tato základní hra využívá mřížku 3 ku 3. Cílem hry je být prvním hráčem, který získá tři políčka v řadě. Jeden hráč umístí první díl. Hráči střídavě umisťují své barevné figurky na hrací plochu, dokud jeden hráč nemá tři v řadě (vodorovně / svisle / úhlopříčně) nebo dokud se nejedná o remízu.