HELIX 5 Fish Finder & GPS Chart Plotter, CHIRP 2D

Kód: 1125
Neohodnoceno
10 990 Kč 9 082,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Pokud máte rybaření v DNA, neexistuje nic jako "příliš brzy" nebo "příliš daleko". HELIXⓇ řady 5 odpovídá na tuto výzvu nekompromisním 5" širokoúhlým barevným displejem. Tento model HELIX 5 CHIRP GPS G3 je vybaven 2D sonarem Dual Spectrum CHIRP, interní GPS s vestavěnými mapami Humminbird Basemap a AutoChart Live, s další kompatibilitou pro prémiové rybářské mapy Humminbird a Navionics.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Ovládání pomocí klávesnice: Ovládejte HELIX stisknutím tlačítka. Přístup k předem nahraným pohledům z uživatelsky přívětivého systému menu, ovládaného softwarovými tlačítky, která vám umožní spolehlivě ovládat váš vyhledávač ryb za jakýchkoli podmínek.
Sonar CHIRP s duálním spektrem: Dříve než nahodíte, zjistěte, co se tam dole nachází, díky vysoce detailním rybím obloukům a jasnému zobrazení struktury, na které se ryby drží, a dna. Sonar Dual Spectrum CHIRP 2D poháněný naším patentovaným snímačem CHIRP s nízkou frekvencí Q nabízí dva způsoby vyhledávání: režim Wide pro maximální pokrytí a režim Narrow pro zaměření na nejmenší detaily.
Interní GPS a základní mapa Humminbird: Naše vylepšená základní mapa vám poskytne jasný přehled o podvodním terénu a okolních bodech zájmu, takže můžete rybařit a navigovat s naprostou jistotou. Identifikujte bóje, denní značky, nebezpečí, přístavy, obrysy, značky hloubky a mnoho, mnoho dalšího. Obsahuje mapy více než 10 000 jezer a pobřežní pokrytí kontinentálních USA.
Kompatibilní s mapami Premium: Humminbird poskytuje rybářům po celém světě nejúplnější nabídku prémiových map. Získejte kompletní pohled na svět pod hladinou díky volitelným mapám z produktů Humminbird LakeMaster® a CoastMaster™ a také díky výběru kompatibilních map Navionics®.
AutoChart Live: Vytvářejte mapy svých rybářských míst v reálném čase s přístupem k patentovaným funkcím Humminbird® LakeMaster®. Mapujte hloubkové kontury, tvrdost dna a vegetaci během jízdy lodí. Standardně se dodává s osmi (8) hodinami vestavěného záznamu a je kompatibilní s kartami SD AutoChart Zero Line pro prakticky neomezenou kapacitu mapování AutoChart Live.
Součástí je řídicí hlava, snímač pro montáž na příčník, napájecí kabel, držák pro montáž kardanu a montážní příslušenství.

 

 

Velikost displeje - úhlopříčka 5"
Matice pixelů displeje - 800H x 480V
Sonar - standardní duální spektrum CHIRP
Sonar-pokrytí 20°, 42° a 60° @ -10dB
Sonar-Volitelný 50 kHz, 50/Low Airmar CHIRP
CHIRP - Podporované frekvence Úzký režim (180-240 kHz), 83/200 (75-155/130-250 kHz), Široký režim (140-200 kHz), Plný režim (150-220 kHz)
Podporované sonarové frekvence - 50/80/200 kHz
Hloubka-sonar 3 000 stop (volitelně 50 kHz), 1 200 stop (standardní snímač)
Rozhraní - Ovládání z klávesnice
Funkce - Vestavěná GPS, duální spektrum CHIRP, vestavěné mapování