HELIX 5 Fish Finder & GPS Chart Plotter CHIRP 2D, DI

Kód: 1128
Neohodnoceno
12 590 Kč 10 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Pokud máte rybaření v DNA, neexistuje nic jako "příliš brzy" nebo "příliš daleko". Řada HELIX® 5 odpovídá na tuto výzvu nekompromisním 5" širokoúhlým barevným displejem. Tento model HELIX 5 CHIRP DI GPS G3 je vybaven sonarem Dual Spectrum CHIRP 2D, interní GPS s vestavěnými mapami Humminbird Basemap a AutoChart Live s další kompatibilitou pro prémiové rybářské mapy Humminbird a Navionics.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Ovládání pomocí klávesnice: HELIX pouhým stisknutím tlačítka. Přístup k předem nahraným zobrazením z uživatelsky přívětivého systému nabídek, ovládaného softwarovými tlačítky, která vám umožní spolehlivě ovládat vyhledávač ryb za jakýchkoli podmínek.
CHIRP Down Imaging: Odfiltrujte šum a nepořádek a získejte jasný pohled pod svou loď. Zpracování digitálního sonaru CHIRP Down Imaging Sonar znamená, že uvidíte skvělé detaily, díky nimž bude hledání ryb jednoduché a snadné.
Sonar CHIRP s duálním spektrem: Dříve než nahodíte, budete vědět, co se tam dole nachází, a to díky vysoce detailním obloukům ryb a jasnému zobrazení struktury, na které se ryby drží, a dna. Sonar Dual Spectrum CHIRP 2D, který je poháněn naším patentovaným snímačem CHIRP s nízkou frekvencí, nabízí dva způsoby vyhledávání: široký režim pro maximální pokrytí a úzký režim pro zaměření na nejmenší detaily.
Interní GPS a základní mapa Humminbird: Naše vylepšená základní mapa vám poskytne jasný přehled o podvodním terénu a okolních bodech zájmu, takže můžete rybařit a navigovat s naprostou jistotou. Identifikujte bóje, denní značky, nebezpečí, přístavy, obrysy, značky hloubky a mnoho, mnoho dalšího. Obsahuje mapy více než 10 000 jezer a pobřežní pokrytí kontinentálních USA.
Kompatibilní s mapami Premium: Humminbird poskytuje rybářům po celém světě nejúplnější nabídku prémiových map. Získejte kompletní pohled na svět pod hladinou díky volitelným mapám z produktů Humminbird LakeMaster® a CoastMaster™ a také díky výběru kompatibilních map Navionics®.
AutoChart Live: Vytvářejte mapy svých rybářských míst v reálném čase s přístupem k patentovaným funkcím Humminbird® LakeMaster®. Mapujte hloubkové kontury, tvrdost dna a vegetaci během jízdy lodí. Standardně se dodává s osmi (8) hodinami vestavěného záznamu a je kompatibilní s kartami SD AutoChart Zero Line pro prakticky neomezenou kapacitu mapování AutoChart Live.

 

 • Řada HELIX
 • Velikost displeje - úhlopříčka 5"
 • Matice pixelů displeje - 800H x 480V
 • Sonar - standardní duální spektrum CHIRP, CHIRP Down Imaging
 • Sonar-pokrytí 20°, 42° a 60° @ -10dB
 • Sonar-Volitelný 50 kHz, 50/Low Airmar CHIRP
 • CHIRP - Podporované frekvence Úzký režim (180-240 kHz), 83/200 (75-155/130-250 kHz), Široký režim (140-200 kHz), Plný režim (150-220 kHz)
 • Podporované sonarové frekvence 50/83/200/455 kHz
 • Hloubka-sonar 3 000 stop (volitelně 50 kHz), 1 200 stop (standardní snímač)
 • CHIRP - zobrazovací frekvence Podporované frekvence - 455 kHz (420-520 kHz)
 • Hloubkové zobrazování - 350 ft