HELIX 7 Fish Finder & GPS Chart Plotter CHIRP 2D, DI, SI (non-mega)

Kód: 1131
Neohodnoceno
18 990 Kč 15 694,21 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Rybářský vyhledávač HELIX 7 CHIRP SI GPS G4 je vybaven funkcemi CHIRP Side Imaging, CHIRP Down Imaging, Dual Spectrum CHIRP Sonar, AutoChart Live, interní GPS a vestavěnou základní mapou Humminbird. Vylepšený 7" displej s vysokým rozlišením vám poskytne nejlepší přehled o mnoha předinstalovaných možnostech zobrazení na rozdělené obrazovce, takže vám nikdy neunikne žádná ryba.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Ovládání pomocí klávesnice: Ovládejte HELIX stisknutím tlačítka. Přístup k předem nahraným pohledům z uživatelsky přívětivého systému menu, ovládaného softwarovými tlačítky, která vám umožní spolehlivě ovládat váš vyhledávač ryb za jakýchkoli podmínek.
Boční zobrazování CHIRP: Odfiltrujte šum a nepořádek a získejte jasnější pohled na svět pod hladinou a na každou stranu vaší lodi. Zpracování digitálního sonaru CHIRP Side Imaging znamená, že uvidíte ryby a struktury nalevo i napravo od lodi, takže můžete strávit méně času hledáním a více času chytáním.
CHIRP Down Imaging: Odfiltrujte šum a nepořádek a získejte jasný pohled pod loď. Zpracování sonaru CHIRP Digital Sonar Down Imaging znamená, že uvidíte velké detaily, aby bylo hledání ryb jednoduché a snadné.
Sonar CHIRP s duálním spektrem: Dříve než nahodíte, budete vědět, co se tam dole nachází, díky vysoce detailním obloukům ryb a jasnému zobrazení struktury, na které se ryby drží, a dna. Sonar Dual Spectrum CHIRP 2D, který je poháněn naším patentovaným snímačem CHIRP s nízkou frekvencí, nabízí dva způsoby vyhledávání: široký režim pro maximální pokrytí a úzký režim pro zaměření na nejmenší detaily.
Interní GPS a základní mapa Humminbird: Naše vylepšená základní mapa vám poskytne jasný přehled o podvodním terénu a okolních bodech zájmu, takže můžete rybařit a navigovat s naprostou jistotou. Identifikujte bóje, denní značky, nebezpečí, přístavy, obrysy, značky hloubky a mnoho, mnoho dalšího. Obsahuje mapy více než 10 000 jezer a pobřežní pokrytí kontinentálních USA.
Kompatibilní s mapami Premium: Humminbird poskytuje rybářům po celém světě nejúplnější nabídku prémiových map. Získejte kompletní pohled na svět pod hladinou díky volitelným mapám z produktů Humminbird LakeMaster® a CoastMaster™ a také díky výběru kompatibilních map Navionics®.