JAROCELLS JARO-BT28.12

Kód: 897
Neohodnoceno
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2023

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

JARO-BT28.12 je nejnovějším přírůstkem do naší řady baterií JAROCELLS. Tento silák váží pouze 1,5 kg, má stejné rozměry jako JARO-BT9.12, ale má více než trojnásobnou kapacitu!

Na rozdíl od všech našich ostatních baterií JAROCELLS není JARO-BT28.12 Lithium Iron Phosphate, ale Li-ion baterie. Důvodem této odchylky je velká poptávka po malé baterii s vysokou kapacitou. Tato baterie je vhodná zejména pro Fishfindery na menších lodích, návnadových lodích a dalších aplikacích, kde potřebujete hodně energie v malém krytu.

Baterie má 28Ah (311Wh) energie, která je uložena v nejnovějším modelu článků. Jedná se o stejný model, jaký se používá v Tesla Model 3. Tato nová technika umožňuje využití většího objemu krytu pro skladování energie. Baterie je vybavena pokročilým BMS s vysokým vybíjecím proudem. Trvale lze dodávat až 20A.

Stejně jako všechny naše ostatní modely je i tento BMS vybaven Bluetooth vysílačem, takže můžete přes aplikaci (mimo jiné) odečítat aktuální výkon a zbytkový obsah baterie.

 

POZNÁMKA: Tuto baterii lze nabíjet pouze pomocí speciální nabíječky Li-ion baterií JCC12/6.