KB 1000 E

Kód: 2012013
Neohodnoceno
Značka: ZIPWAKE
252 054 Kč 208 309,09 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Dynamic Trim Control System řady E je rozvinutou verzí úspěšné řady S, která zahrnuje nejmodernější rodinu velkých odolných, rychle působících interceptorů, které jsou perfektně navrženy pro větší lodě, od 15m do 30m délky. Unikátní 3D ovládání s velkým displejem poskytují uživateli bezkonkurenční, uživatelsky přívětivé, intuitivní a přesné ovládání běžícího trimu, kýlu nebo kurzu. Systém je plně automatický a výrazně zvyšuje výkon lodi, pohodlí a bezpečnost, přičemž zároveň snižuje spotřebu paliva.

Klíčové vlastnosti
  • Dynamicky eliminuje nepříjemné a nebezpečné náklony a otáčení lodi.
  • Automaticky minimalizuje odpor vln a šetří palivo.
  • Integrovaná kvalita, jednoduchost a snadné rozšíření, přesto cenově dostupné.
  • Podporuje integraci systému s externími zařízeními prostřednictvím SÍTĚ NMEA 2000.
  • Voděodolné balení
  • Zabudované senzory pohybu a GPS
  • Jedinečné a intuitivní 3D ovládání
  • Okamžitá zpetná vazba všech informací uživateli
  • Noční režim
  • Možnost aktualizace pomocí USB kabelu

 

Série E je rodina velkých, rychle působících interceptorů, která zahrnuje tři rovné, tři tunelové a dva chine modely. Jejich rychlost čepele a zdvih jsou 40 mm / sa 60 mm. Velký modulární design vyrobený pro hromadnou výrobu znamená, že interceptory jsou odolné, cenově dostupné a obzvláště dobře přizpůsobené jakémukoli tvaru trupu u lodě člunu mezi 15-30m délky.

Všechny komponenty byly pečlivě navrženy tak, aby odolaly nárazům a zamezily vniknutí vody, čímž minimalizují riziko nákladné údržby a prostojů. Aktivace záchytného modulu nebo lopatky probíhá prostřednictvím dvou ponorných elektrických serv v záchytné jednotce bez kalibrace. Přirozené vodní chlazení poskytuje vynikající pracovní podmínky pro střídavé stejnosměrné servomotory, které běží na napětí 12-32 voltů.

Instalace je snadná díky integrované montážní desce a volitelně pod hladinou vody či nad ní samouzavírací, kabelovou průchodkou. Upřednostňované možnosti montáže je dosaženo jednoduchým vedením kabelu serva, jak je znázorněno níže. Každý interceptor je dodáván s kabelovým šroubením, kabelovým krytem a praktickou vrtací šablonou.

 

 

Obsah balení

Sada obsahuje všechny součásti potřebné k instalaci systému Dynamic Trim Control System s jedním párem rychle působících interceptorů. Existují tři různé Kit Boxy s přímými interceptory, jeden pro každou délku interceptoru a jeden Kit Box s chine interceptory.

Jakoukoli základní instalaci lze rozšířit o jeden interceptor řady E namontovaný na střed nebo až o dva interceptory řady S, a to bez nutnosti dalších konektorů nebo napájení.

 

 

Ovládací panel

Stylový ovládací panel Zipwake je pečlivě navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a intuitivní- tak, aby se řidič mohl soustředit na jedinou věc - užívat si jízdu na lodi!

Dvě jedinečná ovládací kolečka panelu umožňují snadné, rychlé a intuitivní manuální ovládání trimu,kýlu nebo kurzu. Systém však normálně pracuje v režimu automatického ovládání, který je aktivován jediným stisknutím tlačítka AUTO. V tomto režimu vestavěné vysokofrekvenční GPS, 3D gyroskopické senzory a robustní ovladač pohybu automaticky zajišťují dynamickou eliminaci nepříjemného a nebezpečného náklonu a rozjíždění lodi.

Stiskněte AUTOMATICKÉ TLAČÍTKO - a JEDEME!
Systém poskytuje nepřetržitou zpětnou vazbu o rychlosti člunu, sklonu a úhlu náklonu, stejně jako o pozicích interceptorů- to vše na barevném displeji , který je snadno čitelný i na přímém slunci.