MINN KOTA POWERDRIVE 55 LBS 54" / 137cm 12V

Kód: 1257
Neohodnoceno
46 490 Kč 38 421,49 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Spolehlivost. Schopné. A plně schopný zvládnout cokoli, co den rybaření přinese. PowerDrive™ se každý den objeví na startovací rampě s velkou technologií, spolehlivým výkonem a snadným ovládáním. A s držákem, který je odolný, elegantní a zkonstruovaný tak, aby vydržel nápor, se bude objevovat den co den.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Páka pro nasazení a asistenci: Snadno se dostanete do vody a z vody. Stačí stisknout páčku, abyste motor nasadili, a když je čas vyrazit, motor se snadno a bezpečně uloží.
Nožní pedál Side-To-Side/Electric: Elektrický nožní pedál PowerDrive: Ovládejte rychlost, řízení a okamžité i trvalé zapnutí/vypnutí pomocí vodotěsného 18' dlouhého kabelu. Poznámka: nožní pedál není součástí modelů i-Pilot.
Měřič stavu baterie pro testování stisknutím tlačítka: Stisknutím tlačítka získáte okamžitý údaj o stavu nabití.
Digital Maximizer™: Poskytuje až 5krát delší dobu provozu na jedno nabití baterie. Tyto trollingové motory s proměnlivou rychlostí umožňují zvolit přesnou rychlost a dodávají pouze tolik výkonu, kolik potřebujete, čímž pomáhají šetřit baterii pro celodenní rybaření.
Weedless Wedge™ 2 Prop: Weedless Wedge™ 2 je jednou z nejdůvěryhodnějších vrtulí v oblasti rybolovu, která má lopatky s rozšířeným záběrem, které umožňují prorazit cokoli bez sekání a sekání, jež vyčerpává baterii.
Nezničitelná kompozitová hřídel - záruka na celý život: Základem vašeho trollingového motoru Minn Kota je nezničitelná kompozitová hřídel. Je to exkluzivní výrobek společnosti Minn Kota a my na něj poskytujeme doživotní záruku.

Model PowerDrive

  • Pro použití ve sladké vodě
  • Místo montáže - Montáž na příď
  • Styl motoru - Elektrický volant
  • Maximální tah - 55 lbs.
  • Napětí - 12
  • Délka hřídele - 54"
  • Styl nožního pedálu - Boční / elektrický
  • Automatické/skladovací nasazení - Ne