RAM MOUNTS ROD SAMOLEPÍCÍ ÚCHYT NA DRŽÁK RYBÁŘSKÉHO PRUTU NA ROVNÉ PLOCHY, KAJAK, NAFUKOVACÍ ČLUN

Kód: 1335
Neohodnoceno
2 089 Kč 1 726,45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Lepící úchyt pro držáky prutů RAM® Bond-A-Base™ se skládá z černé RAM® Bond-A-Base ™, pružné montážní podložky z PVC, a RAM Mounts ROD™, úchytu na držák rybářského prutu.

Tento lepící úchyt umožňuje připojení rybářského prutu RAM ROD®, RAM® Tube™ nebo prodlužovacího ramene s konektorem. Snadno se instaluje pomocí přiložené oboustranné lepicí podložky 3M VHB, která spojuje Bond-A-Base ™ s kajakem, paddleboardem nebo nafukovacím člunem.

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.

Kdy použít kovový a kdy plastový díl?

RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: RAM MOUNTS
Materiál: vysokopevnostní plast
Váha: 386 g
Celková délka: 178 mm
Celková výška: 137 mm
Rozměr lepící podložky: 181 x 137 mm