Simrad HALO-6 Pulzní kompresní radar

Kód: 000-11471-001
Neohodnoceno
225 390 Kč 186 272,73 Kč bez DPH
Na dotaz (1 ks)

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Radar Halo ™ poskytuje bezprecedentní kombinaci dlouhého a krátkého dosahu detekce s přesnou definicí cíle a minimálním rušením. Rychlé spuštění a maximální spolehlivost vám zajistí pokrytí, když to nejvíce potřebujete, zatímco pulzní přenosy s nízkou spotřebou znamenají, že Halo Radar je dokonce bezpečný pro provoz v kotvištích a přístavech.

Radar Halo ™ poskytuje bezprecedentní kombinaci výkonu na krátkou a dlouhou vzdálenost, od pouhých šesti metrů až po 48 námořních mil. Monitorujte dva rozsahy vzdálenosti současně v režimu duálního dosahu a plně využijte radaru Halo,pro sledování vzdálených meteorologické změn zatímco zároveň monitoruje blízké okolí Vaší lodi a pomůže se vyhnout případným kolizím.. Technologie pulzní komprese neznamená žádné kompromisy v detekci v obou rozsazích. Pokročilé digitální zpracování signálu pomáhá eliminovat rušení na moři, zatímco technologie Beam Sharpening poskytuje vylepšenou separaci mezi malými nebo vzdálenými cíli.

Radar Halo poskytuje komplexní škálu funkcí, které zvyšují vaše situační povědomí a bezpečnost na vodě. Monitorujte vybrané nebezpečí kolize pomocí sledování cílů MARPA nebo automaticky zvýrazněte všechny blížící se cíle pomocí volitelné upgradu sledování pohybu VelocityTrack ™ Doppler. Dávejte pozor na vzdálené bouřkové mraky v režimu Počasí, což je vaše vlastní meteorologická služba v reálném čase. Radar Halo funguje také jako výkonný vyhledávač ptáků, nezbytný nástroj pro nadšence sportovního rybolovu a profesionální rybáře. Inteligentní režimy počasí a ptačí radary Halo nevyžadují žádné ruční ladění, stačí nastavit režim a můžete vyplout.


Nebezpečí kolize nebude čekat na spuštění vašeho radaru - proč byste měli Vy? Polovodičová technologie radaru Halo je připravena okamžitě ke spuštění z pohotovostního režimu a za pouhých 16–25 sekund od aktivace. Vyvarujte se 2–3 minutové zahřívací době spojené s tradičním pulzním radarem a důvěřujte radaru Halo , aby vám poskytl okamžitý a přesný radarový obraz, kdykoli ho potřebujete. Nízkoenergetické pulzní přenosy radaru Halo umožňují bezpečný provoz v kotvištích a přístavech a poskytují další pokrytí v těchto prostředích s vysokým rizikem kolize. Rychlý provoz 48 otáček za minutu poskytuje časté aktualizace polohy, zatímco vyspělý bezkartáčový motor a čelní převodovka zajišťují tichý provoz.