VULCAN 7

Kód: 000-14082-001
Neohodnoceno
Značka: B&G
23 337 Kč 19 286,78 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

B&G Vulcan7  je výkonný all-in-one displej pro malé a středně velké plachetnice. Díky mnoha funkcím převzatých od svého většího bratra, Zeus2, je Vulcan 7 perfektním nástrojem pro amatérské, ale i profesionální jachtaře. Tento mapový plotr,který je ideální volbou pro rekreační uživatele a občasné závodníky, kteří se účastní například klubových závodů. Tato snadno použitelná, intuitivní 7palcová vícedotyková obrazovka je vybavena jedinečnými plavebními funkcemi B&G, včetně SailSteer a RacePanel.Díky snadné integraci je skutečně jednoduché jej propojit s Vaším  stávajícím systémém,  jelikož Vulcan je připraven na  síť NMEA 2000®, Broadband Radar ™, ForwardScan ™ a autopilot; zároveň je vybaven vestavěnou 10 Hz GPS anténou a Wi-Fi připojením.

Ať už jste zkušený námořník nebo právě začínáte, Vulcan je vybaven funkcemi, které vám pomohou vytěžit maximum z času stráveného na vodě. Díky jeho snadnému a intuitivnímu ovládání se tak můžete lépe věnovat plachtění či jiným aktivitám - Vulcan zařídí vše ostatní.

sailing19

Naše plottery Vulcan jsme navrhli tak, aby byly stejně intuitivní jako tablet nebo smartphone. Nízkoprofilový, super jasný displej je viditelný i na přímém slunečním světle a citlivý dotykový displej umožňuje ovládání prstem, dokonce i za nepříznivých podmínek či na rozbouřeném moři. 

bandg_078_retouched

Nechte Vulcan Vás bezpečně vést do cíle: umístěte trasové body a trasy jediným klepnutím na mapu a nechte Vulcan, aby Vás tam zavedl pomocí jasné, intuitivní grafice a údaji pro vedení. Přidejte kompatibilní kartu s mapou, abyste mohli těžit z autoroutingu, a nechte inteligentní software společnosti Vulcan zvolit nejlepší a nejbezpečnější cestu do vašeho cíle.

vulcan-12-ff_sailsteer-overlay


Vyhrazené funkce pro plachtění a závodní sailing

 

 

SailSteer

sail-steer2

Prohlédněte si všechna potřebná data na jednom čitelném displeji pomocí funkce SailSteer. Získejte informace ohledně větru, rychlosti, přílivu a odlivu, směru, kurzu vůči zemi, informací o linii a trasových bodech- to vše zobrazené na jedné obrazovce, abyste měli potřebné informace na dosah ruky.

Laylines

shot002-2a

Nechte Vulcan oddřít tvrdou práci: Prohlédněte si svůj kurz a minimalizujte čas strávený řešením linií s překrytím v mapě. Podívejte se, která cesta je nejlepší, a ujistěte se, že se držíte na správné poloze, abyste se dostali na návětrné místo co nejefektivněji. Laylines dokonce berou v úvahu efekty odlivu a přílivu či a vítr k vykreslení nejrychlejšího kurzu k dalšímu trasovému bodu.

SailingTime

navionics-chart-with-sailsteer-page_emea.jpg_117162

Plánujte efektivně pomocí SailingTime a získejte více informací o tom, jak dlouho bude trvat, než se dostanete k trasovému bodu, dokonce i když příliš nefouká. SailingTime vypočítá čas, který strávíte na každém obratu, s přihlédnutím k účinkům větru a přílivu, aby vám poskytl přesné ETA v cíli.

RacePanel

startline

Skutečně profesionální funkce, kterou dříve užívali pouze profesionální závodníci -Race panel Vám poskytne dostatek informací pro zajištění toho nejlepšího startu ve flotile díky informacemi o čase, vzdálenosti a poloze na jediném přehledném displeji.


Autopilot

Umístěte Vulcan do středu své lodi a ovládněte svého autopilota B&G z dotykové obrazovky Vulcanu. S nainstalovaným ovladačem kdekoli jinde lze k intuitivnímu ovládání přistupovat z libovolné obrazovky jednoduchým klepnutím a umožňují vám měnit směr, kurz či kompas. Využijte pokročilé plachetní algoritmy, které Vám usnadní ovládání - to vše z…