Baterie

BATERIE

 

Baterie Jarocells jsou zvenčí velmi podobné běžným olověným bateriím. 
To je také záměr, protože rozměry jsou standardní rozměry olověných baterií. 
Velký rozdíl je uvnitř. 
V průměru je ve stejném bydlení dvakrát více energie. To proto, že naše lithium-železofosfátové baterie mohou pracovat na plný výkon od plného až po prázdné.

 

Hmotnost baterií je navíc mnohem nižší než u olověných baterií. 

Baterie Jarocells 12V a 100Ah váží 12,8 kg a v praxi může poskytnout stejný výkon jako standardní olověná baterie AGM s kapacitou 200 Ah, která váží až 55 kg.

Ale to není všechno. Baterie Jarocells lze také nabíjet velmi rychle a nepotřebují udržovací nabíječku, když jsou v klidu. Beztak nedochází k nabíjení po kapkách, ale vždy plnou rychlostí.

Každá baterie je vybavena nejmodernější elektronikou pro udržení baterie v optimálním stavu a pro její ochranu před hlubokým vybitím, přebitím, zkratem, přetížením apod.

Elektronika dále obsahuje měřicí systém pro měření všech parametrů v baterii. 

Informace jsou vysílány přes Bluetooth a lze je tak bezdrátově číst pomocí aplikace Jarocells na jakémkoli chytrém telefonu. 

Chcete vědět, kolik zbývá v baterii nebo kolik energie spotřebováváte svým motorem nebo jak rychle nabíječka nabíjí baterii? Nebo chcete vědět, jak často byla baterie během své životnosti nabita? Podívejte se do aplikace Jarocells ve svém telefonu a máte nejaktuálnější informace.

Celkově vzato pěkná technologie. Ale také kus technologie, který dlouho vydrží. Baterie lze vybít více než 2000krát bez velké ztráty kapacity. To je 4 až 5krát delší než standardní olověná baterie a dvakrát delší než většina lithiových baterií, které nejsou vyrobeny z fosforečnanu lithného.

Lithiová baterie od Jarocells je tedy dobrou dlouhodobou investicí.

 

JE MOŽNÉ OBJEDNÁNÍ BATERIE NA MÍRU DLE POŽADAVKU ZÁKAZNÍKA!!!

Široká nabídka příslušenství
Široká nabídka příslušenství
Lodě si můžete vybavit dle potřeb, zajistíme i vlastní lakování
Půjčujeme i do zahraničí
Půjčujeme i do zahraničí
S lodí můžete vyrazit na plavbu do Itálie, Chorvatska či Španělska
Plně pojištěné
Plně pojištěné
Všechny lodě k zapůjčení jsou plně pojištěné i na zahraniční plavby