Bush F470 RED

Kód: 1682
Neohodnoceno
63 990 Kč 52 884,30 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Nafukovací člun Bush F470 R, skladací pevné dno, nafukovací kýl. Možné v černé nebo červené barvě, navíc si můžete zvolit, zda budete chtít vesla či pádla, nebo provaz veden po straně člunu, namísto provazu vedeného horem.

Řada F je určená pro náročné uživatele, je použit silnější materiál 1450g / m2.. Stejně se člunem F420R. Firma Bush vyrábí čluny od roku 1992. Díky kvalitě zpracování a materiálu je na jejich čluny 5 let záruka!!

Firma Bush vznikla 1992, dříve při výrobě člunů používaly materiál Valmex 1050g/m2 do konce roku 2011 od roku 2012 přešla s výrobou člunů na dražší a pevnější materiál Hey-tex 1050 g/m2 také od Německé firmy Mehler Texnologies. Jedná se o velmi kvalitní polyester potažený několika vrstvami PVC. Je to materiál, který používají světoznámí výrobci lodí a je považován za nejkvalitnější PVC materiál pro tuto výrobu. Hey-tex je trvanlivý, odolný vůči oděru, proříznutí, nevadí mu ani extrémní počasí -30° až 70° C, slaná voda, UV záření, benzín, olej ani plísně.

Firma Bush v roce 2007 koupila nejnovější automatizovanou technologii na svařování za tepla. Při svařování stroj snižuje možnost lidské chyby která snáze vznikne při ručním lepení. Svařované spoje za tepla vydrží dokonce více jak materiál samotný, vydrží i vyšší teplotu než spoje lepené a méně stárnou. Vzhledem k úspoře času větší přesnosti a eliminování chyb při výrobě se obecně dává přednost tepelnému svařování. 

Čluny Bush se pyšní i velmi dobrými jízdními vlastnostmi, které jsou vidět, například u modelu crab 300, který má jako jeden z mála oproti konkurenčním značkám kategorii C (vysoké vlny) i u takto malého modelu. Velmi důležitý je také použitý materiál, kde je u některých levných značek vyráběných v Asii použit materiál podstatně nižší kvality a totéž platí o lepidlech. Ne všude je vhodné šetřit proto firma Bush se snaží vyrábět vysoce kvalitní čluny s vinikajícími jízdními vlastnostmi za příznivé ceny.

Čluny Bush jsou rozděleny na několik komor, aby při ztrátě vzduchu z jakéhokoli důvodu byly stále schopné plavby. Kvalita člunů je vidět i při 5-ti leté záruce dávané výrobcem.. Navíc mají všechny modely člunů Bush posuvné sedačky po liště podél člunu. Na tuto lištu se dají přidělat držáky např. držáky na pruty apod..

 

 

Parametry:

 

délka

4,70 m

šířka

2,05 m

počet osob

12

hmotnost

116 kg

nosnost

1020 kg

max. výkon motoru

40 Hp

počet komor

5+kýl

podlaha

skládací

šířka válce

50 cm

rozměr po sbalení

145 x 75 x 45

kategorie plavby

C

 

Součástí člunu: vesla, taška na sbalení, 2x posuvná lavička, pumpa, sada lepení, lano na přivázání, skládací podlaha, 

Doplňkové parametry

Kategorie: BUSH
EAN: B-F470R