Rozbalovací informace v půjčovně

Nabízíme příslušenství pro každou plavbu

Pokud se chystáte na výlet člunem a chcete si být jisti, že na nic nezapomenete, může vám naše půjčovna člunů nabídnout kompletní příslušenství pro vaši plavbu. Každý z našich člunů je vybaven základním vybavením, jako jsou vesty a pádla, ale pokud si přejete vylepšit svou plavbu nebo si být jistí, že máte vše potřebné, můžete si u nás pronajmout další příslušenství.

Máme k dispozici různé typy příslušenství, jako jsou například normální i elektrické motory, držáky, sonary, lavičky, úložné prostory a další. Můžete si vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám a plánu pro vaši plavbu.

S naším příslušenstvím se můžete cítit klidně a bezstarostně, protože víte, že máte vše potřebné k vaší plavbě a že si užijete svůj čas na vodě bez jakýchkoliv obav. Takže pokud hledáte profesionální půjčovnu člunů, která vám poskytne vše potřebné pro vaši plavbu, neváhejte nás kontaktovat a zarezervovat si svůj člun spolu s příslušenstvím pro vaši nezapomenutelnou plavbu.

S našimi loděmi můžete i do zahraničí

Pokud plánujete plavbu za hranice České republiky, neváhejte si pronajmout loď od naší půjčovny. Naše lodě jsou vybaveny všemi potřebnými zařízeními a papíry pro plavby po vodních cestách v zahraničí, takže se nemusíte starat o žádné další formality.

Můžete se vydat například na Dunaj, Rýn nebo dokonce na středomořské moře a užít si nezapomenutelnou plavbu. Ať už si plánujete romantickou jízdu s partnerem nebo dobrodružnou výpravu s rodinou a přáteli, naše lodě vám poskytnou veškerý komfort a pohodlí.

Kromě samotné lodi vám nabízíme i další příslušenství, jako jsou například navigační systémy, radary a mnoho dalšího, abyste si mohli užít plavbu naplno. Naše profesionální týmy vám také rády poskytnou potřebné informace a rady ohledně vaší cesty, aby byla co nejbezpečnější a nejpohodlnější.

S našimi loděmi se můžete vydat na nekonečné vodní cesty, objevovat nová místa a užít si nezapomenutelné zážitky. Pokud se chcete vydat na cestu se svými blízkými a získat nezapomenutelné zážitky, neváhejte si pronajmout loď od naší půjčovny a vydat se na plavbu do zahraničí.

Lodě jsou plně pojištěné

Vaše bezpečí a pohodlí jsou pro nás na prvním místě. Proto jsme se rozhodli pro spolupráci s renomovanou pojišťovnou Allianz, abychom zajistili plné pojištění našich lodí.

Naše lodě jsou plně pojištěné proti všem nebezpečím, která mohou při plavbě nastat, jako jsou například havárie, krádeže, poškození v důsledku přírodních živlů a mnoho dalšího. Můžete tedy být naprosto klidní a soustředit se pouze na to, abyste si užili plavbu naplno.

Pro Vaši platbu pojišťujeme nejen lodě, ale zajistíme i pojištění osob.

Doprava

V naší půjčovně lodí chápeme, že ne každý zákazník má možnost nebo zájem si svůj pronájem lodě vyzvednout u nás. Proto jsme pro vás připravili možnost dovozu lodě až k vám.

V případě, že si u nás pronajmete loď a nechcete si dělat starosti s jejím transportem, neváhejte nás kontaktovat a domluvit se na dovážce přímo k vám. S našimi spolehlivými partnery v oblasti přepravy lodí vám můžeme zajistit bezpečné a rychlé dovezení lodě na místo určení.

Je možné se domluvit na dovezení lodě přímo k vašemu domu, chatě, hotelu nebo jinému místu, které si sami určíte. Naši profesionální řidiči se postarají o bezpečnou a pečlivou přepravu lodě až na místo určení.

Tuto možnost dovozu lodě můžete využít nejen v případě, že si u nás pronajímáte loď na více dní, ale i v případě jednodenních výletů. S námi si můžete naplánovat svůj vodní zážitek úplně bez starostí s přepravou lodě.

Věříme, že tuto možnost dovozu lodě ocení především ti zákazníci, kteří si chtějí užít vodní zážitek naplno bez jakýchkoliv starostí s organizací dopravy.