Scandica 390

Kód: 810
Neohodnoceno
65 000 Kč 53 719,01 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Scandica-390-3Scandica-390-0-minScandica-390-1-minScandica-390-2-minScandica-390-4-minScandica-390-6-minScandica-390-7-min

Detailní informace

Mám zájem

Detailní popis produktu

Loď má odnímatelnou středovou střechu, která dává dostatek místa na cedníku, který je pak dlouhý 2,25 cm a široký 101 cm. Má clonu proti dešti, která byla velmi žádaná, snadno se veslová a na svou velikost je velmi stabilní. Vesla v ceně.

Scandica 390 je dubová / veslice, která je trochu extra honosná s vnitřním a gelcoat povrchem uvnitř úložného prostoru, je vhodná pro všechny druhy rybolovu, včetně a. vertikální rybolov, díky hlubokému kýlu, jezerní rybolov sportovní rybář vertikální rybář trolling nebo jerk rybář. Je to loď, která je vcelku jednoduchá a cenově dostupná a výborně funguje jako všestranná loď pro celou rodinu a velmi dobře se hodí i na převoz věcí například na letohrádek, protože má čisté povrchy, lze vyjmout střední polici.

Na základě mnoha požadavků zákazníků jsme vytvořili ozvěnu stokové deště, takže může stát v jezeře, aniž byste ji museli nabírat pokaždé, když přijedete, a je tam korek, abyste mohli zavřít stoku, když sedíte v lodi. voda. Prostřední loft je odnímatelné a přední část je určena jako uzamykatelný úložný prostor. Na zádi je větší uzamykatelná odkládací schránka.

K dispozici jsou podélné police, kam můžete dát např. a. vleky a přípravky během rybářského výletu a dva držáky prutů na zádi, které lze použít pro pravděpodobný nebo plovoucí trolling.

Loď má hluboký kýl a je na svou velikost stabilní, kvůli stabilitě zabudované stabilizační pásy skoro jako trimaran.

Standardní vybavení:

  • Grafitově šedý trup
  • Tlačítko v přídi
  • Držáky prutů 2 na zádi
  • Odnímatelný středový kryt pro čistý povrch
  • Integrované police na zásuvky a podobně
  • Kýl z nerezové oceli
  • Dešťová clona
  • Příďové oko
  • Různé smyčky, knoflíky atd.

Cena: 

Upozorňujeme, že cena uvedená na této stránce je pouze informativní a může se lišit v závislosti na konkrétních podmínkách. Pokud máte zájem o bližší informace ohledně ceny a dalších detailů, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím našich kontaktních údajů uvedených na této stránce. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace a odpovíme na Vaše dotazy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Katalog lodí
Délka / Lenght: 390 cm
Šířka / Width: 150 cm
Boční výška / Side height: 50 cm
Hmotnost / Weight: 104-135 kg
Osoby / Persons: 3
Výkon motoru / Power: 2,5-15 hp
Délka hřídele / Shaft length: Dlouhá hřídel / Long shaft
Rychlost / Speed: 1-15 uzlů / Nodes
Kategorie / Category: D